Poszukiwani monterzy (m/k/r) do instalacji tryskaczowych

w celu wsparcia naszego działającego w całych Niemczech zespołu monterskiego

Monterzy instalacji tryskaczowych (m/k/r)

Twoje główne zadania:

  • Montaż instalacji tryskaczowej w różnych branżach (przemysł samochodowy, logistyka, centra handlowe, biurowce i siedziby firm oraz w różnych gałęziach przemysłu)
  • Budowa kompleksowych central tryskaczowych z pompami na olej napędowy lub elektrycznymi oraz stacji z zaworami alarmowymi i ich zaopatrzeniem w wodę
  • Budowa specjalnych instalacji gaśniczych (np. instalacji pianowych, tryskaczowych zalewowych i gaśniczych chronionych przed mrozem)

Co Tobie oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Ponadprzeciętne wynagrodzenie finansowe
  • Ubezpieczenie chorobowe i społeczne w Niemczech
  • Samochód firmowy przy zespole roboczym od dwóch monterów
  • Profesjonalne ochronne ubranie robocze i narzędzia
  • Praca w renomowanej spółce (Najlepszy Pracodawca Hesji w 2021 i szósty najlepszy pracodawca Niemiec w 2021)
  • Wewnętrzny program dalszego kształcenia, który kwalifikuje Cię kompleksowo i docelowo do Twojej pracy przy projektach ochrony przeciwpożarowej w Systeex
  • Możliwość rozwoju zawodowego (np. na starszego montera / kierownika budowy)

Warunki i zdolności:

  • Pierwsze doświadczenia zawodowe, przede wszystkim w zakresie techniki budynków
i zasilania, branży metalowej, budowy maszyn lub techniki sanitarnej, grzewczej
i klimatyzacyjnej
  • Elastyczność co do czasu i miejsca pozwalająca na montaż w całych Niemczech
  • Prawo jazdy kategorii B jest warunkiem koniecznym
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Umiejętność pracy w zespole i solidne wykonywanie pracy
  • Doświadczenie w pracy montażowej jest atutem
  • Niezależność

Znajomość języków

  • Atutem jest znajomość języka niemieckiego